استخدام بازاریاب و ویزیتور

استخدام بازاریاب و ویزیتور

استخدام بازاریاب و ویزیتور برای تمام فرصت‌های شغلی؛ کار در منزل (خانه) با درآمد بالا به صورت دورکاری اینترنتی (غیر حضوری) با حقوق و پورسانت عالی؛ جهت همکاری در فروش و بازاریابی محصولات لاکچری و لوکس؛ محصولات سلامت و محصولات زیبایی تخصصی در فروشگاه اینترنتی لاکچری مارکت گل شفا.

فرصت‌های ایده آلی پیش روی شماست، اگر شما فردی پر انرژی و پویا هستید پس درآمد بیش از انتظاری خواهید داشت، گل شفا آماده همکاری با شما می‌باشد.

ثبت نام و تکمیل فرم استخدام بازاریابی و همکاری در فروش

استخدام بازاریاب و ویزیتور همکاری در فروش؛ مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از افراد متخصص و مجرب، بازاریاب فعال و حرفه‌ای در بخش های ذیل و همچنین سایر فعالیت های خود استخدام و دعوت به همکاری می‌نماید، متقاضیان و علاقه مندان می‌توانند در زمینه های بازاریابی؛ همکاری و فروش محصولات فروشگاه لاکچری مارکت گل شفا که شامل: محصولات لاکچری و لوکس؛ محصولات سلامت و زیبایی تخصصی، محصولات و مکمل‌های دارویی؛ جذب اسپانسر در پروژه ها، تبلیغات و معرفی برندها در سایت گل شفا فعالیت کنند.

جذب بازاریاب فعال و همکاری در فروش

استخدام بازاریاب و ویزیتور برای هر یک از بخش‌های ذیل؛ که می‌توانند از شرایط و موقعیت‌‌های مختلفی برخوردار باشند. تمام فعالیت‌های همکاری بصورت آنلاین و غیر حضوری است. می‌توانید نسبت به نوع توان، قدرت و ارتباطات خود با انتخاب عنوان مورد درخواست فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد نمایید. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک می‌توانید فعالیت خود را بطور گسترده در بازارهای بین المللی شروع نمایید و این فعالیت ها هیچ گونه محدودیت مرزی نخواهند داشت.

Feel the sense of beauty, freshness and health with Golshafa products

Golshafa, Secret of Beauty and Health

فروش محصولات تخصصی در زمینه زیبایی، درمانی و همچنین محصولات سلامت جهت کلینیک های تخصصی، مراکز درمانی و دارویی، کلینیک ها و سالن های زیبایی، ورزشی و ماساژ، شرکت ها، فروشگاه ها و غیره دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان جهت دریافت کد بازاریابی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه سلامت گل شفا که بصورت آنلاین و غیر حضوری می باشد می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک، کد بازاریابی یا همکاری در فروش و همچنین اطلاعات پنل اختصاصی به شما داده خواهد شد و پس از آن می توانید فعالیت خود را بطور گسترده در داخل و خارج از کشور شروع کنید و این کد دریافتی هیچ گونه محدودیت مرزی نخواهد داشت.

شرایط فروش و رشد درآمد

حقوق و سود فعالیت های بازاریابی یا همکاری در فروش فروشگاه سلامت گل شفا سال ۱۳۹۷ به شرح ذیل می باشد:

مرحله یک – فروش ماهانه حداقل هشتاد میلیون تومان شامل حقوق دریافتی یک میلیون و پانصد هزار تومان + پنج درصد سود = ( جمعا ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان )

مرحله دو – فروش ماهانه حداقل دویست میلیون تومان شامل حقوق دریافتی سه میلیون تومان + پنج درصد سود = ( جمعا ۱۳ میلیون تومان )

مرحله سه – فروش ماهانه حداقل سیصد و پنجاه میلیون تومان شامل حقوق دریافتی پنج میلیون تومان + پنج درصد سود = ( جمعا ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان )

مرحله چهار – فروش ماهانه حداقل ششصد و پنجاه میلیون تومان شامل حقوق دریافتی ده میلیون تومان + پنج درصد سود = ( جمعا ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان )

مرحله پنج – فروش ماهانه حداقل یک میلیارد تومان شامل حقوق دریافتی پانزده میلیون تومان + پنج درصد سود = ( جمعا ۶۵ میلیون تومان )

مرحله شش – مراحل دیگری هم وجود دارد شما می توانید با فعالیت بیشتر به درآمد های بالاتری هم برسید.

 << ما مشوق پیشرفت هستیم و به شما انگیزه می دهیم زیرا می خواهیم افراد ما بهترین باشند >>

فعالیت های آی لاکچری مارکت: متمرکز روی بازار و موقعیت محصولات حرفه ای لاکچری، فروش محصولات زیبایی ارگانیک، محصولات سلامت طبیعی و همچنین صنعت لاکچری می باشد.

لاکچری مارکت در بازارهای بین المللی با هدف ارتباطات، معاملات و ایجاد بستر فرصت های مناسب با هدف محیط تجاری سالم، آشنایی با فرهنگ های مختلف، چگونگی استفاده و مصرف محصولات و ایجاد یک تجارت بسیار منصفانه بدون حد و مرز جغرافیایی را در زمینه فروش محصولاتی با منشاء طبیعی و ارگانیک به مصرف کنندگان و همچنین خریداران با ارائه در سطح جهانی را دارد از متقاضیان جهت همکاری در فروش محصولات برندینگ که بصورت آنلاین و غیر حضوری می باشد می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک می توانید فعالیت خود را بطور گسترده در داخل و خارج از کشور شروع کنید.

برنامه افیلیت مارکتینگ گل شفا (Golshafa Affiliate Program Directory List)

به افیلیت مارکتینگ Golshafa.com خوش آمدید! این فهرست لیست مناسبی از همه برنامه های افیلیت مارکتینگ سیستم ما را فراهم می کند.که شما می توانید به راحتی عضو شوید و فعالیت نمایید. همچنین برنامه های افیلیت مارکتینگ ما دسترسی آسان کاربران و مشتریان شما را به هر یک از بخش های وب سایت گل شفا برای خرید، فرصت و غیره… فراهم می کند و این می تواند بخوبی به فعالیت های شما رشد چشمگیری دهد.

اینجا با نحوه عملکرد افیلیت مارکتینگ آشنا خواهید شد. در این مدل بازاریابی می توانید با فعالیت در”فروش و تبلیغات” به کسب درآمد دلخواهتان برسید.

مجمتع پژوهشی دارویی گل شفا بیش از دو دهه در زمینه تحقیقات، تولید داروهای طبیعی، کشت و فرآوری گیاهان دارویی، فرآورده های بیولوژیک در صنایع دارویی و آرایشی، غذایی با ایجاد بستر فرصت های تجاری در بازارهای بین المللی فعالیت دارد. گل شفا با بکارگیری متخصصین مجرب و شناخت بازارهای هدف، محصولات متنوعی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف در زمینه داروهای تخصصی، مکمل های غذایی و محصولات زیبایی تولید نموده که موفق به حفظ رضایت مشتریان گردیده است و درحال توسعه بخش های خود در محیطی علمی، تجاری و سالم با هدف سلامت انسان، حمایت از حفظ منابع طبیعی و همچنین شکستن مرز های جغرافیایی در بازار بین المللی، تبادل فرهنگی و چگونگی استفاده و مصرف محصولات ایجاد نموده.

پتانسیل های فراوانی جهت توسعه فعالیت های این مجتمع در داخل و خارج از کشور در پروژه های تولید محصولات تخصصی دارویی و زیبایی، گردشگری سلامت، سفرهای علمی و تحقیقاتی وجود دارد. گل شفا جهت استفاده از فرصت های پیش رو، اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار نموده است. اطلاعات بیشتر

بهترین فرصت های پیش رو برای شما

امروزه علیرغم گسترش جوامع و توسعه مدرنیته تولید محصولات جدید و نوآوری کردن آنها و همچنین در رقابت نسبت به تولیدات مشابه بسیاری از نیازهای کمپانی های خدماتی و تولیدی در صنایع مختلف و وابسته جهت فروش محصولات و معرفی برندشان را به مشتریان و مصرف کنندکان و چگونگی فرهنگ مصرف یعنی کیفیت، برتری، نوآوری و بسیاری از تولیدات و خدمات بنگاه اقتصادی و معرفی برندینگ خود در سطح جوامع جهانی در تلاش می باشند و به دنبال پایگاه های معتبر ارتباطی و راه حل های مناسبی برای موفقیت بیشتری هستند.

در صورتی که تمایل دارید درآمد بیشتری کسب کنید می توانید در بخش های تبلیغات، جذب اسپانسر، جذب سرمایه گذار و غیره در سایت ما (گل شفا) فعالیت نمایید.

توجه داشته باشید فعالیت در هر یک از قسمت های ذکر شده درآمد آن به صورت جداگانه بوده و جدا از نمودار فروش محصولات می باشد و کلیه فعالیت های تبلیغات، جذب اسپانسر، جذب سرمایه گذار و غیره در گل شفا به صورت درصد می باشد به این منظور جذب هر یک از موارد ۱۰ درصد سود به شما تعلق می گیرد.

موارد ذکر شده به دو زبان فارسی و انگلیسی در بخش همکاری با ما (Cooperation) می باشد شما می توانید جهت مطالعه و آشنایی کامل به این بخش مراجعه نمایید.

برای ورود به بخش “همکاری با ما” فارسی اینجا کلیک کنید یا از طریق لینک زیر

https://www.golshafa.com/persian/cooperation

برای ورود به “Department cooperation” انگلیسی اینجا کلیک کنید یا از طریق لینک زیر

https://www.golshafa.com/cooperation

خواهشمند است فرم زیر را با دقت مطالعه نمایید و بطور کامل تکمیل کنید، پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.

مشخصات فردی

نام *

نام خانوادگی *

نام پدر *

تاریخ تولد *


شماره شناسنامه *

محل صدور *

کد ملی *

تابعیت *
ایرانیغیر ایرانی

جنسیت *
مردزن

وضعیت تاهل *
متاهلمجرد

وضعیت نظام وظيفه
خدمت کردهمعاف از خدمت

نشانی محل سکونت *

شماره تماس ثابت *
-

تلفن همراه *

ایمیل *

سوابق تحصیلی

رشته تحصیلی *

مقطع تحصیلی *
زیر دیپلمدیپلمکاردانیکارشناسیکارشناسی ارشددکترافوق دکترا

فعالیت ها و سوابق کاری

نام سازمان يا شركت

جایگاه شغلی

زمان شروع

زمان پایان

دلیل خاتمه

آدرس و شماره تماس

نام سازمان يا شركت

جایگاه شغلی

زمان شروع

زمان پایان

دلیل خاتمه

آدرس و شماره تماس

نام سازمان يا شركت

جایگاه شغلی

زمان شروع

زمان پایان

دلیل خاتمه

آدرس و شماره تماس

آشنایی با زبان های خارجه

نام زبان

وضعیت
خیلی خوبخوبمتوسطضعیف

نام زبان

وضعیت
خیلی خوبخوبمتوسطضعیف

نام زبان

وضعیت
خیلی خوبخوبمتوسطضعیف

توضیحات

تخصص ها و توانایی ها

میزان آشنایی با نرم افزارهای تخصصی

مهارت های فردی و شغلی

انتخاب شغل

نوع فعالیتی که تمایل به همکاری در آن دارید *

محدوده فعالیت *

تاکنون سابقه فعالیت در زمینه فروش حضوری و غیر حضوری داشته اید؟

حقوق و مزایای مورد انتظار *

در صورت دارا بودن شرکت، فروشگاه، کلینیک، سالن و... لطفا آدرس محل خود را جهت ارتباطات بعدی درج نمایید.

توضیحات

ضمانت

آیا می توانید ضامن معتبر داشته باشید؟ *
بلهخیر

توضیحات

ارسال فایل

ارسال مدارک و رزومه:

فرمت های مجاز

.gif .png .jpg .jpeg .pdf

حجم مجاز هر فایل تا 2 مگابایت

اینجانب با تکمیل این فرم تقاضای خود را جهت همکاری در مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا اعلام داشته و صحت مراتب فوق را تعهد نموده و اظهار می دارم در صورت اثبات خلاف آن در مقابل هرگونه تصمیم شرکت هیچگونه ادعا و اعتراضی نداشته باشم. *

متقاضی گرامی جهت همکاری تنها پر کردن فرم کافیست، لذا در صورت نیاز برای برقراری تماس از آیدی تلگرام https://t.me/GolshafaSupport یا ایمیل golshafa.employment@gmail.com استفاده نمایید.

توجه:‌ تکمیل نمودن این فرم هیچگونه تعهدی در قبال همکاری شما برای شرکت ایجاد نمی نماید.