زیبایی لاکچری

زیبایی لاکچری

محصولات طبیعی مراقبت از پوست و مو، پاکسازی، ویتامینه، ضد چین و چروک و جوان سازی پوست

محصولات مراقبت از پوست

ماسک های گیاهی و کرم های ویتامینه و چند منظوره، لایه بردار، ضد لک و مرطوب کننده از جمله این محصولات هستند. ماسک ها و کرم های ویتامینه طبیعی بهترین اثر را در حین استراحت (که به علت آرامش، سلول ها قابلیت جذب بیشتری دارند) بر روی سلول های پوست می گذارند و از ایجاد خشکی و پیدایش چروک جلوگیری می نمایند.

ماسک گیاهی آرنیس

• ماسک طلا آرنیس

• کرم طلا ویتانوم

• کرم استیووم ویتانوم

محصولات مراقبت از مو

مکمل های تقویتی

بهترین روش درمان طبیعی و مراقبت از مو جهت رفع سفیدی، رشد و تقویت موی سر، جلوگیری از ریزش مو با مکمل غذایی طبیعی Persistent Beauty تامین کننده ویتامین های موی سر و یک تغذیه ویتامینه مناسب برای مراقبت از مو که باعث تقویت و رشد، حالت دهنده و رفع شکنندگی، جلوگیری از ریزش، سفید و خاکستری شدن موها می شود.

• پرسیستنت بیوتی

محصولات لاکچری زیبایی

ماسک صورت و بدن، هنر زیبایی ناخن، دیزاین مو، ابرو و مژه ها

زیبایی لاکچری با محصولات آرایشی نانوگلد کاملا خالص و بهترین تغذیه پوست می باشند، باعث بازسازی و تقویت سریع ساختار پوست می گردند و از ایجاد چین و چروک، پیری زودرس جلوگیری می کنند گروه محصولات پرو نانو گلد با خاصیت جوان سازی پوست که می توان در ترکیبات انواع ماسک های حرفه ای، محصولات آرایشی و کرم های تخصصی از ورق، فلیک و پودر طلا آرایشی نانو گلد به آسانی در منزل یا سالن استفاده کنید و از خواص متنوع شگفت انگیز آن لذت ببرید و برای همیشه یک پوست زیبا و با نشاط داشته باشید. از این محصولات می توانید در بسیاری از سالن های زیبایی لاکچری برای هنر زیبایی ناخن، صورت، ابرو و مژه های مشتریان خود استفاده نمایید، که اکثر آنها شدیدا تمایل دارند پوست خود را جوان و شفاف مانند پوست یک کودک حفظ کنند.

ورق طلا نانو گلد آرایشی

• ورق و فلیک نقره نانو سیلور خوراکی

محصولات سفارشی

سفارش تولید محصولات تخصصی سالنی در زمینه کرم ها، ماسک ها، ژل ها و سرم های حرفه ای ویتامینه و چند منظوره، لایه بردار، ضدلک، آبرسانی، مرطوب کننده و غیره… در بسته بندی های محصولات لاکچری و معمولی بصورت تک محصولی، پکیچ، بالک یا فله با ترکیبات منحصر بفرد شما جهت مصارف شخصی، کلینیک ها و سالن های زیبایی پذیرفته میشود.