مراقبت از پوست

محصولات مراقبت از پوست

Skin Care Products

مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا با توجه به اهمیت ویژه اثرات دارویی گیاهان، برنامه های تحقیقاتی گسترده ای را بیش از دو دهه در این راستا انجام داده و محصولات خود را با نام های تجاری و با کیفیت عالی به زیبا دوستان ارایه می دهد. به همین منظور ما برای انواع پوست ها با خصوصیات ویژه کرم ها، ماسک های گیاهی و محصولات تخصصی متنوعی را تولید کرده ایم که نقش بسزایی در جوان‌سازی و طراوت پوست شما دوست داران زیبایی ایفا می نمایند. این محصولات از عصاره طبیعی گیاهان، مواد معدنی و دریایی تهیه شده اند که برای انواع پوست ها مناسب می باشند. کرم های حرفه ای ویتامینه و چند منظوره، لایه بردار، ضدلک، آبرسانی و مرطوب کننده از جمله این محصولات هستند.

کرم های ویتامینه بهترین اثر را بر روی سلول های پوست در حین استراحت (که به علت آرامش سلول ها قابلیت جذب بیشتری دارند) می گذارند و از ایجاد خشکی و پیدایش چروک جلوگیری می نمایند؛ که شامل کرم استیووم حاوی ویتامین های (A ,B1 ,B2 ,B6 ,D ,E) و جنسینگ (E ،B ،C) می باشد که باعث تقویت، جوانی و شادابی پوست شما می شود. از کرم های چند منظوره می توان کرم کالاندولا (دور چشم)، کرم ضد آفتاب و ویتامینه نام برد که به عنوان سفید کننده و مرطوب کننده قوی است و باعث جلوگیری از پیری زودرس شده و شفافیت و طراوت پوست شما را تامین می کند. کرم فیس آپ و ماتریکاریا را می توان به عنوان ضدلک و ضد جوش قوی معرفی کرد که ارمغان آنها برای شما پوستی صاف و لطیف می باشد. از کرم های مرطوب کننده قوی که دارای خاصیت آبرسانی به پوست می باشند می توان به کرم هفت میوه، پرسیکا و آلوئه ورا اشاره کرد که آلوئه ورا علاوه بر مرطوب کنندگی قوی در پیشگیری و رفع سرمازدگی پوست مؤثر است و پوست شما را لطیف و مرطوب نگه می دارد.

کرم طلا ویتانوم

تاثیرات مثبت طلای به کار رفته در کرم طلا ویتانوم بطور کاملا خالص و ترکیبی از گیاه Triticum aestivum ، ویتامین های C، E، A، F و B5 و مواد معدنی جهت تغذیه پوست یک آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده که مصرف آن تقسیمات سلولی را افزایش داده و باعث بازسازی و تقویت سریع ساختار پوست، روشنی و درخشندگی و دفع سموم پوستی گردیده. کلاژن موجود و ویتامین های مورد نیاز در آن باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک، پیری زودرس شده که علاوه بر این با خاصیت جوان سازی پوست، مرطوب سازی و آبرسانی عمیق، رفع افتادگی و شل شدگی پوست می گردد.

کرم دور چشم ویتانوم

کرم دور چشم ویتانوم حاوی ویتامین E، کلاژن دریایی، موجب تقویت بافت پوست و افزایش رطوبت و چربی دور چشم شده از ایجاد چروک و پف زیر چشم جلوگیری می کند و شادابی و لطافت این ناحیه را به ارمغان آورده و پوست شما جوان تر به نظر می رسد.

  • بهبود گردش خون مویرگی و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم
  • ویتامینه، شاداب کننده

کرم استیووم ویتانوم Vitanum Aestivum Cream

این محصول ویتامینه با خاصیت مرطوب کنندگی قوی پوست، پر کننده چین و چروک های ریز صورت و قابل استفاده برای انواع پوست ها به خصوص پوست های کدر و زرد، پیر و سالخورده و تیره می باشد. با وجود این عناصر در کرم استیووم می توان از آن به عنوان ویتامینه، حافظ جوانی و ضد چروک فوق العاده قوی پوست استفاده نمود. استیووم در مقابله با علائم پیری و خشکی بافت پوست، برطرف کننده منافذ باز صورت، افزایش دهنده اکسیژن در بافتها، محافظ رطوبت، شادابی پوست و کمک کننده به تولید رشته های کلاژن بسیار موثر می باشد.