درباره فروشگاه سلامت گل شفا

یک حس خوب

آرامش خیال و اطمینان خاطر شما حاصل بیش از دو دهه تجربه و تخصص ما

شادابی و نشاط

کلیه محصولات از گیاهان خوراکی و ارگانیک تولید شده اند.

معجزه طبیعت

بسیاری از تولیدات حاوی مواد معدنی و دریایی می باشند.

سلامت کامل

فاقد هرگونه مواد شیمیایی (Chemical)

مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا

آشنایی با گل شفا
اهداف فروشگاه
سایر فعالیت ها

Make an Appointment

Phone: +98 21 88994913

Mobile: +98 912 412 5600

Fax: +9714 2238668

Email: info@golshafa.com

telegram: Golshafa Support

پروژه های گل شفا

گل شفا با فعالیت و تحقیق در زمینه های گیاهان دارویی، گردشگری سلامت، صنایع دارویی، غذایی و آرایشی تاکنون پروژه های متعددی را تعریف نموده است که هر یک پاسخ گوی بخشی از نیازهای ضروری جوامع می باشند. این فرصت ها بر پایه شناخت بازار و تجارب اقتصادی برنامه ریزی شده و با مشارکت سرمایه گذاران به موفقیت های چشمگیری در سطح جهانی دست خواهند یافت.

علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند پس از بررسی فرصت های موجود، پروژه دلخواه را انتخاب نموده و درخواست خود را جهت مذاکره با این مجتمع اعلام نمایند.

سایر فعالیت های گل شفا

گل شفا فرصت های مناسبی را جهت جذب سرمایه گذار و تامین بستر لازم برای رشد ایده ها و تجاری سازی پروژه ها فراهم نموده است. همچنین تیم های تخصصی متشکل از مشاورین مجرب در زمینه های علمی، مالی، حقوقی، بازار و… موجب تسریع در تحقق اهداف تعیین شده و موفقیت پروژه ها می گردند.

 • جذب سرمایه گذار
 • توسعه پروژه ها
 • رشد ایده ها
 • حمایت از استارت آپ ها

این مجتمع علاوه بر پروژه هایی که مالکیت آنها را دارد، به دلیل حضور در عرصه های علمی و پژوهشی با بسیاری از گروه های علمی و محققین ارتباط داشته و ایده های ارایه شده را با حفظ مالکیت فکری صاحبان آن ها، به صورت پروژه جهت سرمایه گذاری و ورود به چرخه تجاری سازی در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.

طبیعت همواره جایگاه ویژه ای در حفظ و تامین سلامت جسم و روح داشته و هدف اصلی گردشگری سلامت استفاده از منابع طبیعت برای بازگرداندن سلامت افراد می باشد. امروزه دغدغه های زندگی مدرن موجب بروز انواع ناراحتی های جسمی و روحی شده و در اثر فاصله گرفتن از طبیعت، فرصت استفاده از آن به فراموشی سپرده شده است. ما فرصتی را برای بازگشت به طبیعت جهت دست یافتن به آرامش جسمی و روحی از طریق سفرهای درمانی به دهکده های سلامت و گردشگاه های طبیعی فراهم نموده ایم. در این سفرها خدمات متنوعی برای شما پیش بینی شده است.

 • آشنایی با گیاهان دارویی و خواص درمانی آن ها
 • استفاده از مشاوره های درمانگران طب سنتی
 • فعالیت های گروهی در حوزه سلامت
 • تجربه برنامه های غذایی سالم و طبیعی

علاقه مندان به مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری و اقامتی، ایجاد و توسعه دهکده های سلامت، برگزاری تورهای گردشگری با ماهیت درمانی و جذب توریست نیز می توانند به بخش “سرمایه گذاری” مراجعه نمایند. همچنین کلیه مراکز خدماتی و رفاهی که در حوزه گردشگری سلامت فعالیت دارند، طرح ها و خدمات خود را جهت بررسی و برنامه ریزی از طریق بخش “تماس با ما” ارایه نمایند.

ما فرصت مناسبی را فراهم نموده ایم تا مراکز سلامت و کلینیک ها، انجمن ها و انستیتوها، متخصصین و مشاورانی که می توانند در سطوح بین المللی فعالیت کنند، به آسانی خدمات خود را در حوزه های سلامت و تغذیه، زیبایی و مراقبت های پوستی و طب سنتی از طریق هر یک از دپارتمان های ما به متقاضیان ارایه نمایند. مجتمع پژوهشی گل شفا با بومی سازی فن آوری پزشکی از راه دور(Telehealth)، امکانات گسترده ای را به صورت عملی برای متقاضیان داخل و خارج از کشور فراهم نموده است.

 • ویزیت آنلاین متقاضیان از طریق اینترنت
 • قابل استفاده بر روی تمامی رایانه ها، تلفن های هوشمند و تبلت ها
 • ارتباط زنده صوتی و تصویری همراه با قابلیت نمایش اسلاید و مستندات مورد نیاز

با پزشکی از راه دور (Telehealth)، بدون نیاز به مراجعه حضوری، می توانید از طریق اینترنت به صورت زنده و آنلاین با پزشک یا مشاور خود ارتباط برقرار نموده و از خدمات متنوع مراکز سلامت عضو گل شفا بدون محدودیت مکانی به راحتی استفاده نمایید.

Best Opportunities

سرمایه گذاری گل شفا گردشگری سلامت گل شفا